Studie skateparku pro Roudnici nad Labem

Město Roudnice nad Labem představilo naší studii návrhu skateparku, která byla konzultována za účasti veřejnosti a roudnické skate komunity. Plánovaná výstavba skateparku by měla proběhnout v prostoru areálu budoucího lesoparku Na Kolečku a má být zahájena nejpozději na podzim roku 2022.

Litoměřice se dočkají nového skateparku

Historické město Litoměřice se rozhodlo pro výstavbu nového skateparku, který nahradí už zcela nevyhovující skatepark u Tyršova mostu. Všichni zástupci adrenalinových sportů na kolečkách z Litoměřic a okolí se konečně dočkají svého vysněného betonového skateparku, který svými prvky a překážkami bude odpovídat všem současným trendům.

Video ze slavnostního otevření skateparku v Chlumci nad Cidlinou

Město Chlumec nad Cidlinou ve spolupráci s Mystic Constructions uspořádali slavnostní otevření nového betonového mini skateparku v areálu místní základní školy v ulici Kozelkova ve středu 20. 10. 2021.
Úvodního slova se zhostil první místostarosta Mgr. Vladan Kárník, ředitelka základní školy Jana Bernartová a zástupce firmy Mystic Construction Martin Lucuk. Skateboardové exhibice se zúčastnili jezdci ve složení Honza Malý, Daniil Platonov, Martin Lucuk, Martin Semirád a další hosti z řad Mystic Constructions a místních riderů.

Slavnostní otevření skateparku Náchod provázelo perfektní počasí a parádní atmosféra

Ve městě Náchod se v sobotu 9. 10. otevíral nový betonový skatepark v areálu za krytým plaveckým bazénem v ulici Bratří Čapků. Skatepark byl slavnostně otevřen a uveden do provozu za účasti představitelů města Náchod – starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer společně se zástupcem firmy Mystic Constructions – Martin Lucuk.

Skatepark pro Olympijský festival v Praze

Postavili jsme skatepark pro Olympijský park v rámci Olympijského festivalu, který odstartoval 23. července a bude trvat do 8. srpna. Mini skatepark najdete v Praze v areálu Olymp centra ve Stromovce, kde by měl zůstat i po skončení festivalu.