Nabízíme

Design a konstrukce

Mystic Constructions vždy staví překážky a skateparky tak, aby nejvíce vyhovovaly jezdcům a tím jim umožnily, co nejlepší pocit ze skateboardingu. Proto neustále vymýšlíme nové designy překážek a celých skateparků.

Design skateparku je první důležitou věcí, která rozhoduje o celkové kvalitě skateparku. tj. průjezdnost a funkčnost jednotlivých překážek jako celku.

Konstrukce překážek a technické provedení je druhou důležitou věcí, rozhodující o jejich funkčnosti. Ve skateparku je mnoho různých detailů, které při špatném zpracování, nebo neznalosti, naprosto znehodnotí celý skatepark, byť s kvalitním designem.

 

Betonové skateparky

Projektujeme betonové skateparky bazénové typu, street plazy, skateboardové spoty, bazény a všechny jejich kombinace. U těchto betonových skateparků je nejdůležitější design a poté taky provedení samotné stavby, protože každá chyba v designu může znehodnotit funkčnost betonového skateparku.

Technické provedení-stavba betonového parku je velice specifická a 100% povrchu je ruční práce. Kvalitní a funkční betonový skatepark postaví jen lidé, kteří sami jezdí a mají zkušenosti s technologií betonu.

Vzhledem k dlouhé životnosti a odolnosti je betonový skatepark velice vhodný pro města a obce. V současné době nejlepší materiál na stavbu skateparku, jednak z nekonečné možnosti kombinovat, tvary, plochy, úrovně a také jednotlivé části, které vytvoří jedinečný skatepark.

 

Dřevěné skateparky

U této technologie je potřeba si uvědomit, že dřevo podléhá povětrnostním vlivům a proto doporučujeme mít tyto skateparky zastřešené nebo uvnitř budov.

Dřevěné skateparky umožňují i nekonečné obnovování designu prakticky kdykoli. Proto tyto skateparky mohou měnit svoji průjezdnost, kvalitu a umožňuje uživatelům zatraktivnit pocit jízdy.

Na konstrukci používáme smrkové fošny které tlakově impregnujeme. Povrch těchto skateparků tvoří Multiplex z finské břízy v tloušťce 9mm a 18mm. Na finální ošetření těchto desek nanášíme dvojitý nátěr luxolem.

 

Kovové skateparky

Tato technologie je vhodná hlavně na venkovní použití. Konstrukce je tvořena železnou pozinkovanou konstrukcí, která je potažená tlakově naimpregnovanými smrkovými fošnami. Na povrch překážek používáme ocelový plech, který je opatřen antikorozním nátěrem v několika vrstvách.

Vysoká odolnost tohoto materiálu proti mechanickému poškození zaručuje dlouhodobou trvanlivost.

 

HPL Povrch

Tento druh povrchu je často používán pro výrobu velkých rádiusů a skateparků pro BMX. Povrch je absolutně hladký a nepodléhá povětrnostním vlivům.

Dále se je tento povrch velmi vhodný pro výrobu rozkládacích překážek pro různé exhibice a jednorázové závody. HPL povrch se také používá pro jeho vlastnosti v širokém rozsahu na snowboardové překážky.

Jako konstrukce se používá dřevo, kov nebo kombinovaná ze dřeva a kovu.