Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Home
  • Novinky
  • Slavnostní otevření nového skateparku v Lounech

Slavnostní otevření nového skateparku v Lounech

Město Louny vás srdečně zve na slavnostní otevření nového skateparku, které se uskuteční ve čtvrtek 18. července 2024. Akce začne ve 14:00 a celé odpoledne bude naplněno bohatým doprovodným programem.

Slavnostní otevření začne přestřižením pásky za účasti vedení města. Následně proběhne skateboardová exhibice se špičkovými skateboardisty.

Pro nejmenší návštěvníky bude připravena skateboardová školička, kde si děti mohou vyzkoušet základy jízdy na skateboardu pod vedením zkušených instruktorů. Po školičce se uskuteční „best trick contest“ na vybraných překážkách skateparku, kterého se může zúčastnit každý, kdo se cítí na to předvést svůj nejlepší trik.

Během celé akce bude zajištěno občerstvení, fingerboard zóna a hudební doprovod od DJs Back a Gunlock, kteří se postarají o skvělou atmosféru.

Nový skatepark v Lounech, který byl po dvou letech odkladů konečně dokončen, se nachází v horní části letního cvičiště. Tato moderní sportovní infrastruktura bude sloužit skateboardistům, BMX jezdcům a dalším nadšencům z Loun i širokého okolí.
Přijďte si užít odpoledne plné zábavy, sportu a hudby a oslavit s námi otevření této nové sportovní atrakce v Lounech.