Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.

Slavnostní otevření skateparku Plzeň 1

Slavnostní otevření skateparku v Plzni 1 bylo událostí, na kterou se mnozí těšili. Tato akce, pořádaná vedením městského obvodu Plzeň 1 a realizovaná firmou Mystic Constructions, přilákala skateboardingové nadšence z celého regionu.

 

 

Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili Starostka městského obvodu Plzeň 1 Ivana Bubeníčková a místostarostové Miroslav Šuma, Jiří Uhlík, Jiří Rezek, dále zástupci vedení Gymnázia Františka Křižíka Jan Řepík Jr., Daniel Nam, dále architektka Barbora Nosková, za zhotovitele firmy Mystic Constructions Martin Lucuk a za technický dozor stavby Miloš Nováček.

Skateboardová exhibice byla jedním z vrcholů dne, kde místní i profesionální jezdci předvedli své dovednosti a kousky na nových rampách a překážkách v parku. Atmosféra byla plná nadšení a obdivu pro dovednosti těchto jezdců.

Pro začátečníky a mladší skateboardingové naděje byla k dispozici skateboardová školička, kde se mohli učit od zkušených instruktorů a zdokonalovat své dovednosti.

Slavnostní otevření skateparku v Plzni 1 představovalo důležitý krok pro místní skateboardingovou komunitu a bylo to významné pro rozvoj sportovních a rekreačních aktivit v oblasti.

Skateboardové exhibice se zúčastnili jezdci ve složení Jakub Jiruška, Fanda Havránek, Tomáš Javůrek, Daniel Platonov a Jan Machačka.