Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Home
  • Novinky
  • Slavnostní otevření skateparku Náchod provázelo perfektní počasí a parádní atmosféra

Slavnostní otevření skateparku Náchod provázelo perfektní počasí a parádní atmosféra

Ve městě Náchod se v sobotu 9. 10. otevíral nový betonový skatepark v areálu za krytým plaveckým bazénem v ulici Bratří Čapků. Skatepark byl slavnostně otevřen a uveden do provozu za účasti představitelů města Náchod – starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer společně se zástupcem firmy Mystic Constructions – Martin Lucuk.

Na programu nechyběla tradiční skateboardová exhibice ve složení jezdců – Jakub Jiruška, Jirka Houka, Daniil Platonov, Filip Korpus, Vilda Vlček, Vilém Jakeš a Jakub Kubec a další doprovodný program pro veřejnost ve formě vyzkoušení jízdy na skateboardu, best trick contestů pro místní skate komunitu s cenami od partnerů akce nebo fingerboard zóna, která se po celý den těšila velkému zájmu z řad dětí.

Betonový skatepark o rozloze 735 m2 na ploše 15×49  nabízí perfektní kombinaci překážek jak pro skatery, tak i populární koloběžky. Najdete v něm jak typické street překážky ve formě grind beden, rovných i šikmých zábradlí, schody, bangy, tak i rádiusy a funboxy.

Skatepark je pro veřejnost otevřen každý den od 8:00 do 20:00. Od listopadu do března pak od 9:00 do 16:00.

Pokud budete mít cestu kolem, určitě se zastavte.

Foto: Jakub Halfar
Video: Honza Malý