Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Home
  • Novinky
  • Nový skatepark v Duchcově má za sebou oficiální otvíračku

Nový skatepark v Duchcově má za sebou oficiální otvíračku

Nová skate plaza vyrostla ve městě Duchcov. Město, které má necelých devět tisíc obyvatel a leží pouhých 8 km od Teplic se teď pyšní novou skate plazou. V ní se v neděli 7.7. uskutečnila oficiální otvíračka a uvedení do provozu.

Díky nové skate plaze jsou Severní Čechy opět bohatší o jeden skate plácek a to díky vstřícnosti starostky města Duchcov Ing. Jitky Bártové a bohaté skate scéně, která našla dialog s vedením města.

Díky tomu pak může vzniknout skate plaza na jejíž oficiální uvedení do provozu nás pozvala firma Mystic Constructions, která i tuto plazu realizovala. Ovšem není to její finální podoba a postupem času se bude rozšiřovat o další elementy a překážky.

E5J2180-2

Po příjezdu na nás čekala jak velmi ochotná starostka Ing. Jitka Bártová, tak plný park skaterů z Duchcova a okolí. Vše začalo krátkou skate exhibicí v podání Kamila Poče, Davida Kaliny a Tomáše Svobody.

Po ní proběhla ještě společná skate session do večerních hodin. Plaza je umístěna na velmi příjemném místě a skateboarding si tak můžete užívat zcela nerušeně. Co víc si přát. Asi stále víc takových míst po ČR.

E5J2130

E5J2179

E5J2189L

e5j2148