Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Home
  • Novinky
  • Městská část Praha – Zbraslav k prvnímu školnímu dni Vás zve na Zbraslavský Skatebaording Day

Městská část Praha – Zbraslav k prvnímu školnímu dni Vás zve na Zbraslavský Skatebaording Day

První školní den Vás městská část Zbraslav zve na akci Zbraslavský Skateboarding Day, který je určen především pro všechny školáky a studenty ze Zbraslavi a širokého okolí.

 

V rámci této akce bude pro všechny příchozí připraven bohatý doprovodný program na celé odpoledne v novém skateparku, který se oficiálně otevřel minulý rok na podzim.
Hlavní programem dne bude seznámení se skateboardingem zábavnou formou, o kterou se postarají zkušení rideři ze skateboardových škol. Budete mít možnost se seznámit se základy skateboardingu, vyzkoušíte si samotnou jízdu na prkně, nebo se jen na něj postavit a rozjet. Pro nejšikovnější budou připraveny mini soutěže, které se rozdělí na různé úrovně dovedností tak, aby byli všichni odměněni.

Nebude chybět ani dvaceti minutová skateboardová exhibice zkušených skaterů, které doplní i partička nejmladších kluků a holek ze skateboardových školiček.

Vše pak okořeníme otevřenými závody pro všechny, takzvané best trick contesty na vybraných překážkách v celém skateparku, do kterých se mohou zapojit úplně všichni. Nejlepší triky pak budou ohodnoceny finanční odměnou a věcnými cenami od sponzorů celé akce.

V areálu taky bude připravena fingerboard zóna s malými replikami skateparků, občerstvení a vše doplní hudební produkce v podání DJ Fuuse (DJ Bena Cristovaa).

Přijďte s námi strávit první školní den do zbraslavského skateparku plného skateboardingu, dobré nálady, skvělé muziky a pohody!

V případě nepřízně počasí se akce přesune na náhradní termín, který bude brzy upřesněn.

Celá akce bude dokumentována a následné video a fotografie budou zveřejněny v různých médiích a na sociálních sítích.

Orientační program:
15:00 – 16:00 – výuka skateboardingu pro širokou veřejnost a malé soutěže

16:00 – 16:20 – skateboardová exhibice

16:30 – 17:30 – výuka skateboardingu pro širokou veřejnost a malé soutěže

17:30 – 18:30 – best trick contesty

18:30 – 19:00 – výuka skateboardingu pro širokou veřejnost a malé soutěže

19:00 – 20:00 – free skateboarding