Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.

Vrchlabí

ROZLOHA:
SKATEPARK: 
ADRESA:

 

Chrudim

ROZLOHA:
SKATEPARK: betonový skatepark je řešen zajímavým způsobem. Tvoří ho několik cest, které se navzájem propojují a každá obsahuje jiné prvky překážek. Dominuje prostředek, který tvoří otevřené rádiusy.
ADRESA:

 

Kralupy nad Vltavou


ROZLOHA:

SKATEPARK: betonový skatepark obsahující především streetstyle prvky jako grind bedny, funboxy, raily a atd. Nechybí rozjížděcí banky nebo rádiusy různých velikostí. Součástí skateparku je plechová vertikální rampa a minirampa.
ADRESA:

Skatepark Frýdek-Místek

 

 

 


ROZLOHA:
2800 m2
SKATEPARK: betonový skatepark tvoří několik celků rozdělených podle obtížností. Prvním celkem je plocha obsahující především streetstyle prvky jako grind bedny, funboxy, raily a tad. Další celek tvoří rádiusové prvky různých úrovní a grind bedny a raily.  Posledním prvkem je krytý, betonový bazén s různými úrovněmi.
ADRESA:

 

 

Skatepark Kadaň

 

 

 

 

ROZLOHA: 1000m2
SKATEPARK: betonový skatepark tvoří jeden velký celek, který je rozdělen na bazénovou a streetovou sekci. Obvodová plocha skateparku tvoří streetstyleová část, kde jsou grind bedny, funboxy, raily a atd… Vnitřní celek tvoří otevřený betonový bazén.
ADRESA:

Skatepark Plzeň 2 – Slovany

 

 

 

 

ROZLOHA: 1490 m2
SKATEPARK: betonový skatepark tvoří několik celků rozdělených podle obtížností. Prvním celkem je plocha obsahující především streetstyle prvky jako grind bedny, funboxy, raily a tad. Další celek tvoří rádiusové prvky různých úrovní a grind bedny a raily. Třetí celek je svou obtížností určen pro teprve začínající riders. Posldním prvkem je betonový bazén, který zde vznikl o rok dříve.
ADRESA:

 

Skatepark Kamenice

 

 

 

 

ROZLOHA:
SKATEPARK: betonový skatepark obsahující současné prvky moderních překážek s různou úrovní obtížností jako jsou bedny, raily, gapy, funboxy a mnoho dalších vychytaných překážek. 
ADRESA:

 

Skatepark Zbraslav

 

 

 

 

ROZLOHA: 1500M2
SKATEPARK: betonový skatepark tvoří jeden celek obsahující všechny současné prvky skateparku, do které je ještě navíc zanešen bowl. Skatepark má různé úrovně obtížností se steetstyle prvky jako jsou bedny, raily, gapy, funboxy a mnoho dalších vychytaných překážek. 
ADRESA: