Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.

Skatepark Frýdek-Místek

 

 

 


ROZLOHA:
2800 m2
SKATEPARK: betonový skatepark tvoří několik celků rozdělených podle obtížností. Prvním celkem je plocha obsahující především streetstyle prvky jako grind bedny, funboxy, raily a tad. Další celek tvoří rádiusové prvky různých úrovní a grind bedny a raily.  Posledním prvkem je krytý, betonový bazén s různými úrovněmi.
ADRESA:

 

 

Skatepark Kadaň

 

 

 

 

ROZLOHA: 1000m2
SKATEPARK: betonový skatepark tvoří jeden velký celek, který je rozdělen na bazénovou a streetovou sekci. Obvodová plocha skateparku tvoří streetstyleová část, kde jsou grind bedny, funboxy, raily a atd… Vnitřní celek tvoří otevřený betonový bazén.
ADRESA:

Skatepark Plzeň 2 – Slovany

 

 

 

 

ROZLOHA: 1490 m2
SKATEPARK: betonový skatepark tvoří několik celků rozdělených podle obtížností. Prvním celkem je plocha obsahující především streetstyle prvky jako grind bedny, funboxy, raily a tad. Další celek tvoří rádiusové prvky různých úrovní a grind bedny a raily. Třetí celek je svou obtížností určen pro teprve začínající riders. Posldním prvkem je betonový bazén, který zde vznikl o rok dříve.
ADRESA:

 

Skatepark Kamenice

 

 

 

 

ROZLOHA:
SKATEPARK: betonový skatepark obsahující současné prvky moderních překážek s různou úrovní obtížností jako jsou bedny, raily, gapy, funboxy a mnoho dalších vychytaných překážek. 
ADRESA:

 

Skatepark Zbraslav

 

 

 

 

ROZLOHA: 1500M2
SKATEPARK: betonový skatepark tvoří jeden celek obsahující všechny současné prvky skateparku, do které je ještě navíc zanešen bowl. Skatepark má různé úrovně obtížností se steetstyle prvky jako jsou bedny, raily, gapy, funboxy a mnoho dalších vychytaných překážek. 
ADRESA:

 

Příbram

 

 

 

 

ROZLOHA:

SKATEPARK: Betonový skatepark, který se skládá ze dvou hlavních částí. Tu první tvoří funboxové části se spoustou prvků, jako jsou bedny, raily, schody atd. A druhá část tvoří velká bazénová část s několika úrovněmi. Přijdou si zde na své jak amatéři, tak zkušení jezdci.

ADRESA:

 

Černý Most – Praha 14

 

 

 

 

ROZLOHA: 900 m2

SKATEPARK: Betonový skatepark, který tvoří funboxové části se spoustou prvků, jako jsou bedny, raily, schody atd. Přijdou si zde na své jak amatéři, tak zkušení jezdci.

ADRESA:


I