Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.

Zbraslavský Skateboarding Day

Městská část Praha – Zbraslav k prvnímu školnímu dni připravila v novém skateparku skateboardovou akci pro školáky a studenty nazvanou Zbraslavský Skateboarding Day.

 

 

Hlavní atrakcí celého odpoledne byla možnost si vyzkoušet jízdu na skateboardu. Pod vedením zkušeného skate instruktora Bédy, Filipa Korbuta a Martina Bryndáče každý mohl postavit a projet se na skateboardu. Zájem byl veliký a fronta dětí se zdála občas nekonečná, stejně jako jejich zvědavost z objevování nových věcí a ze zvládnuté jízdy na prkně.

Za svou odvahu a skvělý pocit z první jízdy v životě byly všechny děti odměněni malými dárky od sponzorů, aby měly z této akce a prvního školního dne na Zbraslavi malou vzpomínku.

 

Kromě ježdění si mohly vyzkoušet i svou zručnost v rámci fingerboardové zóny, kde byly umístěny dva stoly s malými skateparky. Kdo zrovna netrávil tak čas ve skateparku, byl ve fingrboard zóně, která se po celé odpoledne těšila velkému zájmu.

Nesměla chybět ani skateboardová exhibice, o kterou se postarali skateři ve složení Jakub Šindelář, Štěpán Folkman, Martin Bryndáč, Jakub Jiruška, Filip Korbut, Jakub Halfar a Martin Lucuk. Ty ještě doplnili začínající skateři ve složení Tomáš Rada, Adam Slavičinský, Tonička Bakašová a Karolína Karbanová.

Skatepark byl samozřejmě přístupný i všem, kdo si přišli zajezdit. V celém závěru akce byl pro ně připraven takzvaný best trick contest na vybraných překážkách v celém skateparku. Odměnou jim byly opět věcné ceny od sponzorů.

Parádní odpoledne celou dobu podporoval svými beaty DJ Fuuse a kdo měl žízeň nebo hlad, mohl využít i stánek s občerstvením se skvělou obsluhou.

Velké poděkovaní patří především Městské části Zbraslav – Praha v zastoupení první místostarostky Mgr. Michaeli Bernardové, která Zbraslavský Skateboarding Day podpořila i svou účastí a krátkým proslovem ke všem školákům a obyvatelům Zbraslavi.