Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Home
  • Novinky
  • Red Bull MaxSpace, který jsme pomáhali realizovat, je od února v provozu.

Red Bull MaxSpace, který jsme pomáhali realizovat, je od února v provozu.

Třetí únorovou sobotu se představila veřejnosti nová skateboardová hala v pražské Pragovce nazvaná RedBull MaxSpace. Překážky, které v hale jsou, jsme pro Maxe postavili my, kdy jsme použili metodu takzvaných montovaných skateparků. Ty jsou stavěny za pomocí železné konstrukce, kovových prvků a povrch překážek je z dřevěných překližek. Samotná úprava povrchu, na kterém jsou překážky umístěny, je pak z betonu. 

Překážky v RedBull MaxSpace tvoří několik rádiusů, dvě zábradlí a grindovací bedny. Skate hala začíná svojí existenci jako soukromý prostor, bez pravidelné otvírací doby a v případě přítomnosti zodpovědné osoby, je možná návštěva. O termínech kdy bude možné halu navštívit, vás bude Maxim informovat prostřednictvím Facebooku a Instagramu

V plánu jsou pravidelné akce, kterých se bude moct zúčastnit kdokoliv, tedy nemějte obavy!

Realizace haly byla poměrně složitou záležitostí a na všem se aktuálně pracuje a vše je v procesu. V zájmu provozovatele je halu veřejnosti zpřístupnit jak to jen půjde. Prosíme proto, abyste halu i celý areál, který je soukromým majetkem, navštěvovali pouze v době, kdy budete vědět, že hala je veřejnosti přístupná. Hala má svoji vlastní stránku na stránkách RedBull.

Fotografie Red Bull: