Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Home
  • Novinky
  • Malé ohlédnutí za minulým rokem v rámci našich realizovaných skateparků

Malé ohlédnutí za minulým rokem v rámci našich realizovaných skateparků

V rooce 2019 se nám podařilo realizovat a postavit několik parádních skateparků po celé ČR všech velikostí. Některé se dokonce dočkaly oficiálních otevření a v článku najdete stručné shrnutí všech loňských otvíraček. Zároveň se těšíme na letošní rok, který by měl přinést další parádní kousky.

MaxSpace
Na jaře jsme dokončili rozšíření soukromé skate haly Maxe Habance MaxSpace, kde jsme postavili celodřevěný, otevřený bowl. A na podzim naše street překážky prověřil team Fallen Footwear ve složení legend jako byl například Chris Cole nebo Tommy Sandoval. Více fotek najdete v projektech Druhá etapa MaxSpace – Praha Pragovka.

 


Kamenice

Novým betonovým skateparkem se může pochlubit obec Kamenice, která leží nedaleko Prahy. I přesto, že je skatepark menších rozměrů, zajezdí si v něm úplně každý.
Report z otevření najdete na tomto odkaze Report z oficiálního otevření skateparku v Kamenici.


Benátky nad Jizerou

Benátky nad Jizerou patřily k jedněm z našich zcela prvních celobetonových projektů. Minulý rok se dočkaly Benátky nad Jizerou celkové rekonstrukce a rozšíření. Změnily se některé street prvky a přibyl betonový bazén. Report z otevření najdete na tomto odkaze: Report z otevření skateparku v Benátkách nad Jizerou.


Plzeň

Druhá etapa skateparku v Plzni byla jednou z největších výzev minulého roku a zároveň jeden z největších projektů. Má několik úrovní, které navazují na sebe. Posuďte sami v rámci reportu z otevření, který najdete na tomto odkaze: Report z oficiálního otevření skateparku v Plzni.


Kadaň

Královské město Kadaň je dalším z mnoha měst, které se nyní může pyšnit parádním celo betonovým skateparkem i s bazénovou částí. Pokud budete mít cestu kolem, nevynechejte jeho návštěvu. Report z otevření najdete na tomto odkaze: Report z oficiálního otevření skateparku v Kadani.

 

Frýdek – Místek
To nejlepší na konec. Moravské město Frýdek – Místek se může oprávněně chlubit jedním z největších skateparků v ČR včetně zastřešeného velkého bowlu. Tohle byla výzva a my jí zvládli na jedničku. Podařilo se i samotné oficiální otevření, které se konalo na sklonku podzimu, ale ten den bylo počasí jako v létě. Report z otevření najdete na tomto odkaze: Report z oficiálního otevření skateparku ve Frýdku – Místku