Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Home
  • Novinky
  • Zveme Vás na Grand Opening Skateparku Černý Most

Zveme Vás na Grand Opening Skateparku Černý Most

Skejťáci nejen z Černého Mostu si nový skatepark užijí už od 6. dubna 2018, kdy se v 15 hodin odpoledne slavnostně otevře. Nový betonový skatepark nahradí ten původní montovaný, který za Plechárnou vyrostl před sedmi lety. Otevíračku doplní skate exhibice i soutěž.

Program slavnostního otevření

V půl čtvrté odpoledne přestřihne radní pro kulturu Irena Kolmanová společně se zástupci firmy Mystic Constructions a dalšími lidmi, kteří se o projekt zasloužili, pásku a otevře tak park pro všechny skejťáky a skejťačky nejen z Prahy 14 ale i širokého okolí.

Návštěvníky čeká skateboardová exhibice zkušených jezdců (Jakub Jiruška, Fanda Šesták, Štěpán Folkman, Jakub Šindelář, Tomáš Javůrek, Martin Jurášek, Martin Semirád a další). Po ní následuje soutěž typu Best Trick Contest na vybraných překážkách, které se může zúčastnit kdokoli. Pojede se o věcné ceny od sponzorů a prize money. Následně se po rampách bude moct projet každý i bez soutěžení, a to až do setmění.

Od následujícího dne bude skatepark volně přístupný. Najdete ho za budovou Plechárny v ulici Bryksova na Černém Mostě. Plechárnu provozuje Praha 14 kulturní, která je příspěvkovou organizací Prahy 14, a její hlavní náplní je podpora kultury s cílem zvýšení kvality života obyvatel městské části.

Harmonogram Grand openingu skateparku Černý Most:
15:00 začátek akce
15:30 oficiální uvedení skateparku do provozu a přestřižení pásky za účasti radní pro kulturu Ireny Kolmanové
15:40 skate exhibice ve složení Jakub Jiruška, Fanda Šesták, Štěpán Folkman, Jakub Šindelář, Tomáš Javůrek, Martin Jurášek, Martin Semirád a dalších.
16:00 Best Trick Contesty na vybraných překážkách
18:00 volný program

Kompletní info o akci najdete na facebook události: Grand Opening Skateparku Černý Most