Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
PEREX

Příbram

 

 

 

 

ROZLOHA:

SKATEPARK: Betonový skatepark, který se skládá ze dvou hlavních částí. Tu první tvoří funboxové části se spoustou prvků, jako jsou bedny, raily, schody atd. A druhá část tvoří velká bazénová část s několika úrovněmi. Přijdou si zde na své jak amatéři, tak zkušení jezdci.

ADRESA:

 

Černý Most – Praha 14

 

 

 

 

ROZLOHA: 900 m2

SKATEPARK: Betonový skatepark, který tvoří funboxové části se spoustou prvků, jako jsou bedny, raily, schody atd. Přijdou si zde na své jak amatéři, tak zkušení jezdci.

ADRESA:


I

PEREX

Teplice

ROZLOHA –

POPIS – Skatepark v Teplicích je koncipován jako dnes velmi populární skateplazzy, která tvoří jak streetstylové prvky jako zábradlí, schody, bedny, tak i rádiusy tipycké pro klasické skateparky a polobazénovou část včetně nedalekého pumptrucku.

MAPA:

 

 

 

Druhá etapa Sušice

 

 

ROZLOHA – 1100 m2

POPIS - Sušický skatepark v roce 2017 prošel rozšířením o více než 600 m2 a díky tomu přibyla bazénová část a tím je skatepark nyní kompletní. Plocha a se současnou rozlohou má přes 1100 m2

MAPA:


PEREX

Rožnov pod Radhoštěm

ROZLOHA - 800 m2

POPIS - Tento betonový skatepark je rozdělen do dvou částí. V první části je dominantou velký bazén a druhá část se skládá ze streetstyle překážek jako funboxy, pyaramidy,  bedny, raIly , gapy atd. Jízdou můžete využít celý skatepark a plynule přejíždět z jedné části do druhé.

MAPA:

 

PEREX

Skatepark Brno – Bohunice

 

 

 

 

ROZLOHA  – 650 m2

POPIS – Betnový skatepark stojí při ulici Osová v místě původního skateparku, který dosloužil. V provozu byl od 22. září 1998. Nové překážky jsou, z důvodu trvanlivosti a snížení hlučnosti, betonové a najdete zde raily, schody, bangy, rádiusy, funboxy, grind boxy a jeden velký extension.

ADRESA: