PEREX

Skatepark Na Babě na Praze 6 je už v provozu

Další z řady velkých projektů, který jsme letos dokončili, je nový skatepark Na Babě na Praze 6. Jedná se o kombinovaný skatepark, který se se skládá ze dvou úrovní. Jedné úrovni dominuje velký, kombinovaný bazén z různými jako jsou spiny, exetnsiony, bangy atd.. A druhá úroveň je čistě streetstyleová, kde můžete pilovat hlavně techniku. Skatepark je už několik týdnů oficiálně otevřen, tak neváhejte a zastavte se tady. Stojí to za to!

Fotky finální podoby Mystic skateparku

Fotky z pokládání nového povrchu na překážkách v Mystic skateparku a malých úprav pro letošní Mystic Sk8 Cup 2018 jsme průběžně nasazovali jak na naše stránky, tak i facebook a Instagram profil. Tady jsou fotky finální podoby a vidíme se za dva dny na ostrově Štvanice.

PEREX

Mystic Skatepark a bowl mají nový povrch pro Mystic Sk8 Cup 2018

V těchto dnech probíhají zásadní opravy a úpravy překážek Mystic skateparku pro letošní ročník Světového poháru ve skateboardingu – Mystic Sk8 Cup 2018, který se uskuteční ve dnech od 29. června do 1. července.

Po roce je to opět tady a Mystic Sk8 Cup s pořadovým číslem 24 kromě skateboardingu bude mít i nabitý doprovodný program ve formě koncertů hard corové legendy z New Yorku H2O, hip hopové legendy ONYX nebo anglických Stereo MC’s! Další info najdeš v článku a vidíme se na Štvanici na konci června!

PEREX

Ohlédnutí za oficiálním otevřením skateparku ve Žďáru nad Sázavou

Minulou sobotu 2.6. proběhlo oficiální otevření skateparku ve Žďáru nad Sázavou za účasti starosty Mgr. Zdeňka Navrátila a místostarosty Ing. Josefa Klementa a dalších. Namísto přestřižení pásky se tentokrát uskutečnila spanilá jízda na skateboardu samotného pana starosty, za což si získal velký obdiv a respekt a v rámci odpoledního programu následovala, taneční show, skateboardová exhibice a best trick contesty pro všechny příchozí, kteří na otvíračku dorazili. Podívejte se na malou fotogalerii.

PRIBRAM_OTVIRACKA_PEREX

Zveme Vás na slavnostní otevření skateparku v Příbrami

Mysticconstructions a město Příbram vás zvou na oficiální otevření nového betonového skateparku, které se bude konat v pátek 27. 4. Vše začne v 15:00 za účasti předních jezdců na skateboardu a BMX. Opět bude exhibice jezdců a série best trick contestů na různých překážkách za věcné ceny sponzorů a partnerů. Těšíme se na vás do hodně zajímavého skateparku, který je jedinečný svým designem. Street plaza navazující na skatepark a otevřený bazén, kde je vše propojeno. Taky je zde 40 m rovná plocha na GAME of skate a nebo pro začínající jezdce! Skatepark vyrostl na ploše starého, který je umístěn v krásném prostředí v areálu Nového rybníka.

PEREX

Zveme Vás na Grand Opening Skateparku Černý Most

Skejťáci nejen z Černého Mostu si nový skatepark užijí už od 6. dubna 2018, kdy se v 15 hodin odpoledne slavnostně otevře. Nový betonový skatepark nahradí ten původní montovaný, který za Plechárnou vyrostl před sedmi lety. Otevíračku doplní skate exhibice i soutěž.