Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Home
  • Novinky
  • Mystic Skatepark a bowl mají nový povrch pro Mystic Sk8 Cup 2018

Mystic Skatepark a bowl mají nový povrch pro Mystic Sk8 Cup 2018

V těchto dnech probíhají zásadní opravy a úpravy překážek Mystic skateparku pro letošní ročník Světového poháru ve skateboardingu – Mystic Sk8 Cup 2018, který se uskuteční ve dnech od 29. června do 1. července.

Po roce je to opět tady a Mystic Sk8 Cup s pořadovým číslem 24 kromě skateboardingu bude mít i nabitý doprovodný program ve formě koncertů hard corové legendy z New Yorku H2O, hip hopové legendy ONYX nebo anglických Stereo MC’s! Další info najdeš v článku a vidíme se na Štvanici na konci června!

29.6. – 1.7 2018 Praha, Štvanice – skatepark

Předprodej: www.goout.cz
www.mysticsk8cup.cz
www.facebook.com/MysticSk8Cup
www.instagram.com/mysticsk8cup

Pražský ostrov Štvanice se stane již po čtyřiadvacáté dějištěm jednoho z největších skateboardových závodů v Evropě. Ve dnech 29. června až 1. července zde proběhne legendární Mystic Sk8 Cup, kam zavítá více jak 150 předních skateboardistů a skateboardistek z celého světa, kteří si za své výkony rozdělí prize money v celkové výši 800.000 Kč. Soutěžit se bude v základních disciplínách street a bowl (bazén). Po finálových jízdách bude probíhat tzv. best trick contest, tedy soutěž o technicky nejobtížnější trik.

Hlavní organizační novinkou je opětovné zařazení Mystic Sk8 Cupu do série tour World Cup Skateboarding (WCS). Garancí kvality závodů jsou též ti nejlepší rozhodčí, které WCS sdružuje. V letošní porotě zasedne např. matador světového skateboardingu Pat Duffy.

Na jezdce letos čekají i velké změny přímo ve skateparku, který dostane novou střechu, povrch a osvětlení. Konstrukčních změn doznají také centrální překážky, raily a boxy.

Po všechny tři dny bude pro návštěvníky připraven atraktivní doprovodný program, který zahrnuje např. umělecké workshopy, aktivní zónu pro nejmenší, sportovní soutěže nebo prezentace novinek (nejen) ze světa skateboardingu od předních světových výrobců. Večery pak bude patřit zahraničním kapelám: Stereo MC’s, ONYX, H2O a All For Nothing.

Závod bude v sobotu a v neděli přenášen živě na stránkách www.prima-cool.cz, a to včetně komentáře určeného pouze pro živý přenos, který divákům z celého světa zprostředkuje v angličtině detaily o jezdcích a jejich tricích.

Vstupenky je možné zakoupit na www.goout.cz.